Till Perstorps startsida
Få mer information om vår självservice & blanketter

Självservice & Blanketter

Här kan du lämna din dina synpunkter eller felanmäla

Synpunkter & Felanmälan

Få hjälp med att få igång vår funktion för att lyssna på webben

Lyssna

Om du behöver komma i kontakt med oss hittar du all information här

Kontakta oss

 Du är här:

Personal - Norra Lyckan

Fyll i beskrivning av bilden

Expeditionen

Rektor - Eva-Marie Svensson 
0435-392 54, eva-marie.svensson@perstorp.se

Biträdande rektor - Anna Lindau Thelandersson
0435-39282, anna.lindau@perstorp.se

Skoladministratör - Annika Sjöholm (Placering Parkskolan)
0435-392 51, annika.sjoholm@perstorp.se

Skoladministratör - Lotta Nordkvist (Placering Parkskolan)
0435-392 31, lotta.nordkvist@perstorp.se

Kurator -  Anna Svensson 
0435-392 25, anna.svensson@perstorp.se

Skolsköterska - Emma Dijkstra  
0435-392 97, emma.dijkstra@perstorp.se

Hälsopedagog - Helene Svensson
0435-39298, helene.svensson@perstorp.se

Senast uppdaterad: