Till Perstorps startsida
Få mer information om vår självservice & blanketter

Självservice & Blanketter

Här kan du lämna din dina synpunkter eller felanmäla

Synpunkter & Felanmälan

Få hjälp med att få igång vår funktion för att lyssna på webben

Lyssna

Om du behöver komma i kontakt med oss hittar du all information här

Kontakta oss

 Du är här:

Elevhälsa

Fyll i beskrivning av bilden

Verksamhetschef Charlotte Joehns
0435-391 85, charlotte.joehns@perstorp.se

Skolkurator Carola Frohm årskurs 7-9
0435-39261, carola.frohm@perstorp.se

Skolkurator Anna Svensson årskurs F-3, Oderljunga skola
0435-392 25, anna.svensson@perstorp.se

Skolkurator Elin Månsson årskurs 4-6
0435-39294, elin.mansson@perstorp.se

Skolsköterska Emma Dijkstra årskurs F-3
0435-39297, emma.dijkstra@perstorp.se

Skolsköterska Febe Flintvall- Nyberg årskurs 4-6, Oderljunga skola
0435-39104, febe.flintvall-nyberg@perstorp.se

Skolsköterska Christina Johansson årskurs 7-9
0435-39257, christina.johansson@perstorp.se

Skolpsykolog Niklas Nystrom
niklas.nystrom@perstorp.se

 

Senast uppdaterad: