Till startsidan
Självservice & blanketter

Självservice & Blanketter

Synpunkter & felanmälan

Synpunkter & Felanmälan

Lyssna

Lyssna

Kontakta oss

Kontakta oss

Till Perstorps startsida

 Du är här:

Elevhälsa

Fyll i beskrivning av bilden

Verksamhetschef Charlotte Joehns
0435-391 85, charlotte.joehns@perstorp.se

Skolkurator Carola Frohm årskurs 7-9
0435-39261, carola.frohm@perstorp.se

Skolkurator Anna Svensson årskurs F-3, Oderljunga
0435-392 25, anna.svensson@perstorp.se

Skolkurator Elin Månsson årskurs 4-6
0435-39294, elin.mansson@perstorp.se

Skolsköterska Emma Dijkstra årskurs F-3
0435-39297, emma.dijkstra@perstorp.se

Skolsköterska Febe Flintvall- Nyberg årskurs 4-6, Oderljunga
0435-39104, febe.flintvall-nyberg@perstorp.se

Skolsköterska Christina Johansson årskurs 7-9
0435-39257, christina.johansson@perstorp.se

PERSTORP.SE

PERSTORP.SE

PERSTORPS KOMMUN

Besöksadress

Torget 1

284 31 Perstorp

Hitta hit


Organisationsnummer:

212000-0910

Kontakta kommunen

Perstorps Kommun

284 85 Perstorp


Telefon: 0435-390 00

Skicka e-post


Öppettider Kundtjänst

Måndag-torsdag, 08.00-16.30

Fredag, 08.00-15.00


FÖLJ oss här

Facebook
Twitter
Instagram