Till Perstorps startsida
Få mer information om vår självservice & blanketter

Självservice & Blanketter

Här kan du lämna din dina synpunkter eller felanmäla

Synpunkter & Felanmälan

Få hjälp med att få igång vår funktion för att lyssna på webben

Lyssna

Om du behöver komma i kontakt med oss hittar du all information här

Kontakta oss

 Du är här:

Personal - Centralskolan

Fyll i beskrivning av bilden

Kontakt årskurs 7-9

Rektor Andreas Mårtensson
0435-392 83, andreas.martensson@perstorp.se

Biträdande Stefan Olsson
0435-39208, stefan.olsson@perstorp.se

Administratör - Ingegerd Isaksson
0435-392 65, ingegerd.isaksson@perstorp.se

Administratör - Sandra Persson
0435- 391 24, sandra.persson2@erstorp.se

Studie- o yrkesvägledare - Ida Lilja
0435-392 60, ida.lilja@perstorp.se

Skolkurator - Carola Frohm
0435-392 61 carola.frohm@perstorp.se

Skolsköterska - Christina Johansson  
0435-392 57, christina Johansson@perstorp.se

Fritidsledare- Sofie Yngvesson
0435- 392 66, sofie.yngvesson@perstorp.se

Lärare

Lärarna når ni  genom att mejla: förnamn.efternamn@perstorp.se


Senast uppdaterad: