Till Perstorps startsida
Få mer information om vår självservice & blanketter

Självservice & Blanketter

Här kan du lämna din dina synpunkter eller felanmäla

Synpunkter & Felanmälan

Få hjälp med att få igång vår funktion för att lyssna på webben

Lyssna

Om du behöver komma i kontakt med oss hittar du all information här

Kontakta oss

 Du är här:

Kontakt & öppettider ALUC



Adress

Artur Lundkvist Utbildningscentrum
Box 11
Spjutserödsvägen 4
284 36 PERSTORP
Expeditionstider: måndag - torsdag 08.00-12.00, fredag STÄNGT

Expedition: 0435-392 46
Personalrum, Östra skolan: 0435-392 45
Sjukanmälan elever: 0435-392 45, sms: 072-184 42 10
 

Personal


Expedition

Sassa Gullberg - rektor på Artur Lundkvist utbildningscentrum


Rektor - Sassa Gullberg
0435-392 32, sassa.gullberg@perstorp.se




Sofie Andréasson



Studie- och yrkesvägledare - Sofi Andréasson
0435-392 55, sofi.andreasson@perstorp.se

 


Eva Wegner

 

Skolassistent - Eva Wegner
0435-392 46, eva.wegner@perstorp.se 

 

 

 

Lärare

Leif Andersson


Leif Andersson
leif.andersson@perstorp.se

 

 

Marie Augustsson

 

Marie Augustsson

marie.augustsson@perstorp.se

 

 

Katerina Makovickova

 

Katerina Makovickova
katerina.makovickova@perstorp.se

 

 

Assimenia Petridou

 

Assimenia Petridou
assimenia.petridou@perstorp.se

 

 

Bibbi Rönnefalk

 

Bibbi Rönnerfalk
bibbi.ronnerfalk@perstorp.se 

 

 

Aya Al Obaidi

 

Aya Al Obaidi
aya.al-obaidi@perstorp.se

 

 

Eva Andersson

 

Eva Andersson
eva.andersson2@perstorp.se

                           

 

Monika Persson

 

Monika Persson
monika.persson@perstorp.se

 

 

Miriam Hansson

 

Miriam Hansson
miriam.hansson@perstorp.se

 

 

 

Sabina Cadier

sabina.cadier@perstorp.se

 

 

Ingrid Johansson lärare på Artur Lundkvist utbildningscentrum

 

Ingrid Johansson
Ingrid.Johansson@perstorp.se

 

 

Senast uppdaterad: