Till Perstorps startsida

PERSTORP.SE

Socialförvaltningen

Fyll i beskrivning av bilden

 

Öppettider socialkontorets reception


Måndag-fredag
10.00-11.30, 13.00-14.00

Socialförvaltningens reception - 0435-391 40

 

 

Förvaltningschef - Annelie Börjesdotter
0435-391 41, annelie.borjesdotter@perstorp.se

Medicinsk ansvarig sjuksköterska (MAS) - Mia Andersson
0435-392 91, mas@perstorp.se

Utvecklingsstrateg - Victor Vilsmyr
0435-391 90, victor.vilsmyr@perstorp.se

Ekonom - Anders Ferm
0435-391 33, anders.ferm@perstorp.se

Nämnd-/utredningssekreterare - Anders Ivarsson
0435-391 36, anders.ivarsson@perstorp.se

Projektledare - Christina Hansson
0435-394 17, christina.hansson@perstorp.se

Brottsförebyggare - Henrik Ehrenberg
0435-285 68, henrik.ehrenberg@perstorp.se


 

Personal - Individ & familj


Verksamhetschef IFO - Britt Tullberg
0435-391 46, britt.tullberg@perstorp.se


Enhetschef Barn och familj - Björn Magnusson
0435-392 70, bjorn.magnusson@perstorp.se


 

Personal - Vård och omsorg (SoL/HSL/LSS)


Verksamhetschef VO
- Patrik Wilhelmsson
0435-391 48, patrik.wilhelmsson@perstorp.se

Områdeschef - Ybbåsen, nattpersonal 0435-391 34

Områdeschef - Österbo, korttidsavdelning 0435-391 50

Områdeschef - Hemtjänst, Rydbogården 0435-391 94

Områdeschef - psykiatri, personliga assistenter, kontaktpersoner, ledsagare 0435-391 47

Områdeschef - bemanning/vikariepool 0435-391 26

Avgiftshandläggare/assistent - 0435-391 44

Senast uppdaterad: 2018-11-01

Dela detta innehåll

PERSTORP.SE

PERSTORP.SE

PERSTORPS KOMMUN

Besöksadress

Torget 1

284 31 Perstorp


Hitta hit

 

Organisationsnummer:

212000-0910

Kontakta kommunen

Perstorps Kommun

284 85 Perstorp

 

Telefon: 0435-390 00

Skicka e-post

 

Öppettider reception/växel

Måndag-torsdag, 08.00-16.30

Fredag, 08.00-15.00

Lunchstängt 12.00-13.00


FÖLJ oss här