Till Perstorps startsida

Elevhälsa

Fyll i beskrivning av bilden

Verksamhetschef Lisbeth Reimers
0435- 39232, lisbeth.reimers@perstorp.se

Skolkurator Carola Frohm
0435- 39261, carola.frohm@perstorp.se

Skolkurator Anna Svensson
0435- 392 25, anna.svensson@perstorp.se

Skolpsykolog Diana Almedahl
0435- 39287, diana.almedal@perstorp.se

Skolsköterska Emma Dijkstra åk F-3, Oderljunga
0435- 39297, emma.dijkstra@perstorp.se

Skolsköterska Febe Flintvall- Nyberg åk 4-6
0435- 39104, febe.flintvall-nyberg@perstorp.se

Skolsköterska Christina Johansson åk 7-9
0435- 39257, christina.johansson@perstorp.se

Senast uppdaterad: 2017-09-22

Dela detta innehåll

PERSTORP.SE

PERSTORP.SE

PERSTORPS KOMMUN

Besöksadress

Torget 1

284 31 Perstorp


Hitta hit

 

Organisationsnummer:

212000-0910

Kontakta kommunen

Perstorps Kommun

284 85 Perstorp

 

Telefon: 0435-390 00

Skicka e-post

 

Öppettider reception/växel

Måndag-torsdag, 08.00-16.30

Fredag, 08.00-15.00

Lunchstängt 12.00-13.00


FÖLJ oss här