Till Perstorps startsida
Översätt / Translate
Talande webb

PERSTORP.SE

Elevhälsa

Fyll i beskrivning av bilden

Verksamhetschef Charlotte Joehns
0435-391 85, charlotte.joehns@perstorp.se

Skolkurator Carola Frohm
0435-39261, carola.frohm@perstorp.se

Skolkurator Anna Svensson
0435-392 25, anna.svensson@perstorp.se

Skolkurator Elin Månsson åk 4-6
0435-39294, elin.mansson@perstorp.se

Skolsköterska Emma Dijkstra åk F-3, Oderljunga
0435-39297, emma.dijkstra@perstorp.se

Skolsköterska Febe Flintvall- Nyberg åk 4-6
0435-39104, febe.flintvall-nyberg@perstorp.se

Skolsköterska Christina Johansson åk 7-9
0435-39257, christina.johansson@perstorp.se

Senast uppdaterad: 2019-10-15

Dela detta innehåll

PERSTORP.SE

PERSTORP.SE

PERSTORPS KOMMUN

Besöksadress

Torget 1

284 31 Perstorp


Hitta hit

 

Organisationsnummer:

212000-0910

Kontakta kommunen

Perstorps Kommun

284 85 Perstorp

 

Telefon: 0435-390 00

Skicka e-post

 

Öppettider reception/växel

Måndag-torsdag, 08.00-16.30

Fredag, 08.00-15.00

Lunchstängt 12.00-13.00


FÖLJ oss här